Ціни на нафту знижуються

Ціни на нафту знижуються в середу через побоювання про можливу другу хвилю коронавірусу в країнах, які починають знімати обмеження, а також даних, що вказали на зростання запасів у США.

Ф'ючерси на нафту марки Brent знизилися на 1,57% до $ 29,51 до 7:47 за Києвом, на WTI - на 0,7% до $ 25,6 за барель.

"У той час як ринок відчуває себе більш комфортно з боку пропозиції, з боку попиту фокус буде продовжувати обертатися навколо ризиків ослаблення обмежень", - сказав Стівен Іннес, головний стратег з ринків в AxiCorp.

Головний інфекціоніст США Ентоні Фаучи у вівторок сказав Конгресу, що ослаблення обмежень може викликати новий спалах захворювання, яке вже забрало життя 80.000 американців і завдало серйозної шкоди найбільшій економіці світу.

Нові спалахи коронавірусу були зафіксовані в Південній Кореї та Китаї.

Кабінет міністрів Саудівської Аравії закликав країни ОПЕК + ще більше скоротити видобуток нафти для відновлення балансу на світових ринках, повідомило в середу державне інформаційне агентство країни.

За даними Американського інституту нафти (API), запаси нафти в США виросли на 7,6 мільйона барелів до 526,2 мільйона за тиждень, що завершився 8 травня, тоді як аналітики припускали, що вони виростуть на 4,1 мільйона барелів.

13.05.2020

Поделитесь этой новостью: