Ціни на нафту виросли сьогодні з ранку

У вівторок ціни на нафту виросли після падіння більш ніж на 4% напередодні через рішення ОПЕК + збільшити видобуток. Підтримку ринку надали сильні економічні дані з США і Китаю, які поліпшили перспективи відновлення.

Ф'ючерси на нафту марки Brent виросли на 0,69% до $62,58 за барель об 8:45 за Києвом, марки WTI - додали 0,82% до $59,13 за барель.

Настрої на ринку підтримали хороші дані про ділову активність в США. Активність в секторі послуг США в березні досягла максимуму за всю історію спостережень, згідно з даними Інституту менеджерів з постачань (ISM). Звіт про зайнятість в США в березні, що вийшов в п'ятницю, також перевершив прогнози: число робочих місць зросла на 916.000.

Відновлення сектора послуг Китаю прискорилося в березні, компанії стали наймати більше співробітників, а ділові настрої покращилися, показало приватне дослідження у вівторок.

Англія має намір пом'якшити коронавірусні обмеження з 12 квітня, дозволивши відкрити всі магазини, тренажерні зали, перукарні і тераси ресторанів.

Все це компенсувало побоювання щодо прийнятого минулого тижня рішення ОПЕК+ наростити видобуток на 350.000 барелів на добу в травні, ще на 350.000 барелів на добу в червні і приблизно 400.000 барелів на добу в липні.

У фокусі уваги ринків - непрямі переговори між Сполученими Штатами та Іраном у Відні, які відбудуться у вівторок в рамках більш масштабних консультацій про відродження ядерної угоди 2015 року, між Тегераном і світовими державами.

06.04.2021

Поделитесь этой новостью: