Ціни на нафту падають після скорочення запасів бензину у США

Котирування нафти знижуються в середу після виходу даних, які показали, що запаси бензину в США минулого тижня впали більше, ніж очікувалося. Це може посилити тиск на адміністрацію президента Джо Байдена для того, щоб роздрукувати стратегічні резерви заради обмеження цін на пальне.

Запаси бензину впали на 2,8 мільйона барелів за тиждень, що закінчився 12 листопада, повідомили джерела на ринку з посиланням на дані Американського інституту нафти (API). Запаси нафти зросли на 655 000 барелів.

Ф'ючерси на нафту марки Brent до 09:06 за київським часом знизилися на 0,97% до $81,63 за барель, марки WTI - на 0,92% до $80,02 за барель.

Байден розглядає можливість вивільнення нафти зі стратегічного резерву зниження цін на бензин, які цього тижня в Каліфорнії встановили рекорд. Проте конгресмени і сенатори розходяться в думках про те, чи потрібен такий крок.

Стіні Хойєр, лідер демократичної більшості в Палаті представників, сказав, що резерв було створено для поповнення дефіциту постачання нафти під час надзвичайної ситуації.

Аналітики кажуть, що резервна нафта принесе лише тимчасове полегшення і потрібно збільшити постачання від американських виробників сланцевої нафти або від Організації країн-експортерів нафти (ОПЕК).

"Схоже, енергетичний ринок переконаний, що навіть якщо США вдадуться до використання стратегічного нафтового резерву, вигоди будуть мінімальними... для американського споживача", - вважає аналітик OANDA Едвард Мойя.

17.11.2021

Поделитесь этой новостью: