Ціни на нафту йдуть вниз у вівторок

У вівторок ціни на нафту йдуть вниз, оскільки занепокоєння про зростаючу пропозицію поновилися з новою силою після рішення провідних виробників відкласти переговори про продовження дії квот у 2021 році.

Ф'ючерси на нафту марки Brent знизилися на 0,71% до $47,54 за барель до 8:27 за Києвом після падіння більш ніж на 1% напередодні. Ф'ючерси на WTI знизилися на 0,71% до $45,02.

Проте обидва еталони показали за листопад стрімке зростання на приблизно 27% завдяки успіхам в розробці вакцин від коронавірусу, які дали надію на відновлення економіки, і разом з ним - відновлення попиту на паливо.

ОПЕК+ відклав переговори про продовження скорочень видобутку в наступному році з вівторка на четвер, сказали Рейтер три джерела, через розбіжності між ключовими учасниками групи, що включає в себе членів ОПЕК і їх союзників, таких як Росія.

"Група, ймовірно, знайде якийсь компроміс, щоб зберегти обличчя - швидше за все, короткий продовження (дії квот) з подальшим поетапним поверненням до колишніх рівнів видобутку", - написали аналітики RBC Capital Markets.

Переговори ОПЕК+ ускладнилися позицією ОАЕ, які дали зрозуміти, що підтримають продовження скорочень виробництва нафти тільки в тому випадку, якщо всі члени групи поліпшать дотримання своїх зобов'язань.

Ціна на нафту марки Brent LCOc1 в 2021 році в середньому складе $49,35 за барель, згідно з результатами опитування 40 економістів і аналітиків.

01.12.2020

Поделитесь этой новостью: