Tesla почала рости після заяви Маска

У середу акції Tesla виросли на 8% після того, як генеральний директор компанії Ілон Маск заявив, що припинив продаж своїх акцій, пише Business Insider.

«Я продав достатньо акцій, щоб отримати близько 10%, плюс можливість виконання опціонів», - сказав він в інтерв'ю The Babylon Bee.

Зростання акцій Tesla у середу допомогло їм звернути назад місячне падіння майже на 30%. Спочатку Маск ініціював у Twitter опитування серед мільйонів своїх послідовників, в якому запитував їх думки про те, чи варто йому продати 10% своєї частки в Tesla, щоб сплатити податки з нереалізованого прибутку. Більшість із понад 3,5 млн осіб висловилися за продаж акцій Маском.

Ще одним плюсом у скарбничку Tesla було те, що вона близька до отримання дозволу на будівництво свого гігантського заводу в Берліні. Згідно з повідомленням Reuters, у середу компанія досягла прогресу в отриманні дозволу на початок виробництва електрокарів у Німеччині. Усі необхідні документи були представлені компанією Маска та місцевою владою для затвердження заводу, але на шляху стали екологічні перешкоди, що вимагали проведення громадських консультацій. Тепер, як очікується, перші автомобілі Tesla зійдуть з конвеєра у Берліні на початку 2022 року.

Акції компанії зросли на 42% з початку року, що набагато перевищує зростання індексу S&P 500 приблизно на 26%.

23.12.2021

Поделитесь этой новостью: