Tencent доведеться отримувати схвалення перед запуском нових програм

Після того, як було виявлено, що кілька додатків, розроблених найдорожчою технологічною компанією Китаю - Tencent Holdings Ltd - цього року кілька разів порушували правила захисту даних споживачів, її змусили отримувати дозволи регулюючих органів для розсилки оновлень додатків, пише CNBC.

Регулятор в особі міністерства промисловості та інформаційних технологій Китаю тепер перевірятиме будь-які нові програми та оновлення перед їх запуском.

Реакція представників Tencent була цілком очікуваною: вони поспішили запевнити, що компанія "постійно працює над покращенням функцій захисту користувачів у додатках, а також регулярно співпрацює з відповідними державними органами для забезпечення відповідності нормативним вимогам".

Одним із найпомітніших законів у Китаї, який посилив контроль у різних сферах, від антимонопольного законодавства до способів використання алгоритмів, став закон про захист особистих даних споживачів. Регулюючі органи стали приділяти велику увагу тому, як компанії збирають та обробляють дані, і заходи, які вживаються щодо компанії Tencent, є частиною цього процесу.

Раніше ця ігрова компанія відчула на собі удар, коли регулюючі органи ввели правила, що обмежують можливість доступу дітей віком до 18 років до онлайн-відеоігор на тиждень до трьох годин. Тоді ж Tencent заявила, що лише невелика частина її прибутків надходить від таких гравців.

Акції Tencent у Гонконгу зросли більш ніж на 1% у ході ранкової сесії.

Виторг Tencent у третьому кварталі склав 142,4 млрд юанів, що на 13% більше, ніж рік тому.

25.11.2021

Поделитесь этой новостью: