США ввели санкції ще проти 13 судів і 4 компаній за участь в Північному потоці-2

Адміністрація президента США Джо Байдена ввела санкції щодо 13 російських судів, що беруть участь в будівництві Північного потоку-2, і 4 компаній, випливає з повідомлення американського Мінфіну, опублікованого в п'ятницю ввечері.

На цьому тижні стало відомо, що США відмовилися від санкцій щодо компанії-оператора проекту Північний потік-2 і її керівника, обмежившись заходами проти судів, що беруть участь в будівництві російського газопроводу в Європу.

У списку санкцій (NS-MBS List) потрапили трубоукладач "Академік Черський" і його власник Самарський Теплоенергетичний майновий фонд, допоміжні судна - "Артеміс офшор", "Бахтемір", "Балтійський дослідник", "Капітан Беклемішев", "Финвал", " Мурман "," Нарвав "," Сивуч "," Рятувальник Карєв "," Умка "і їх власник - Морська рятувальна служба, а також компанія Мортранссервіс.

У SDN-список США внесли допоміжні судна "Юрій Топчев" і "Владислав Стрижов", а також їх власника - компанію Коксохімтранс.

У той же час Мінфін США дозволив взаємодію з Морською рятувальною службою, якщо вона не стосується будівництва російських трубопроводів Північний потік-2 і Турецький потік.

У січні санкції США ввели проти судна-трубоукладача "Фортуна", яке першим відновило будівництво газопроводу Північний потік-2, і його власника.

24.05.2021

Поделитесь этой новостью: