США, Росія проведуть переговори щодо безпеки 10 січня

Офіційні особи Сполучених Штатів та Росії візьмуть участь у переговорах, присвячених питанням безпеки, 10 січня, сказав Рейтер у понеділок представник адміністрації президента США Джо Байдена, який побажав залишитися неназваним. Напруженість у відносинах Москви та Вашингтона наростає через загострення навколо України.

Ймовірно, що Росія та НАТО також призначать переговори на 12 січня, а 13 січня пройде ширша регіональна зустріч за участю Росії, США та низки європейських країн, повідомив представник Білого дому.

"Коли ми сядемо за стіл переговорів, Росія зможе висловити свої побоювання, а ми обговоримо свої переживання щодо дій Росії", - сказав речник.

Заступник міністра закордонних справ Росії Сергій Рябков сказав агентству РІА Новости, що дати американсько-російських переговорів та зустрічі з НАТО ще не затверджені.

"Я можу підтвердити, що саме ці дати розглядаються, але остаточної домовленості немає", - сказав Рябков.

"У нас немає остаточної, повної домовленості з усіх аспектів, але альтернативні дати теж не розглядаються", - додав заступник глави МЗС Росії з приводу переговорів з НАТО та ОБСЄ 12 та 13 січня.

У понеділок Байден підписав оборонний бюджет США на 2022 рік, який передбачає асигнування 300 мільйонів доларів на програму підтримки українських збройних сил.

За словами джерела в Раді національної безпеки США, жодні рішення щодо України не прийматимуться без участі самої України.

28.12.2021

Поделитесь этой новостью: