США оголосять про санкції проти Росії у вівторок у координації із союзниками

Сполучені Штати координують свої дії з союзниками та оголосять про нові санкції проти Росії у вівторок після того, як Москва визнала незалежність самопроголошених на сході України Донецької та Луганської народних республік, повідомили у понеділок американські чиновники.

Президент РФ доручив збройним силам Росії "здійснення... функцій підтримки світу" біля ДНР і ЛНР, випливає з текстів указів, опублікованих у ніч із понеділка на вівторок.

"Завтра Сполучені Штати введуть санкції проти Росії за це явне порушення міжнародного права та суверенітету та територіальної цілісності України", - сказала журналістам постійний представник США при ООН Лінда Томас-Грінфілд після засідання Ради безпеки ООН у понеділок.

"Ми можемо, будемо і повинні бути єдиними у наших закликах до Росії вивести свої війська, повернутися за стіл переговорів і працювати у напрямі миру".

Білий дім повідомив, що президент США Джо Байден підписав указ, який забороняє інвестиції та торгівлю між американськими особами та самопроголошеними Донецькою та Луганською народними республіками.

22.02.2022

Поделитесь этой новостью: