Sony перевищила прогнози

У вівторок Sony Corp повідомила про зниження квартального операційного прибутку, який тим не менш перевищив очікування ринку завдяки гарним показникам ігрового бізнесу.

Операційний прибуток Sony в квітні-червні склав 228,4 мільярда ієн ($2,15 мільярда) проти 230,9 мільярда ієн за аналогічний період минулого року.

Цей результат перевершив усереднений прогноз десяти аналітиків, складений Refinitiv, що передбачав падіння до 143,1 мільярда ієн.

Sony прогнозує зниження прибутку в поточному фінансовому році, який завершиться в березні 2021 року, на 26,7%, до 620 мільярдів ієн, що стане мінімальним показником за чотири роки. Травневий прогноз компанії передбачав скорочення мінімум на 30%.

Sony очікує, що її ігровий бізнес отримає прибуток в розмірі 240 мільярдів ієн в цьому фінансовому році в порівнянні з 238 мільярдами ієн роком раніше, що обумовлено різким зростанням продажу відеоігор.

Компанія анонсувала вихід нової ігрової приставки PlayStation 5 в період свят наприкінці року. Консоль попереднього покоління з'явилася на ринку сім років тому.

04.08.2020

Поделитесь этой новостью: