SEC перевірить онлайн-практики брокерів

Комісія з цінних паперів і бірж (SEC) США перевірить онлайн-стратегії брокерів та інвестиційних консультантів по взаємодії з клієнтами.

У п'ятницю SEC винесла на громадське обговорення питання про практики "цифрового залучення" клієнтів в інвестування, і має намір оцінити, чи відповідають ці практики інтересам клієнтів. До них відноситься, зокрема, взаємодія брокерів з клієнтами через соціальні мережі, нагородження учасників за певні досягнення в інвестуванні та участь в конкурсах, видача цифрових сертифікатів, публікація рейтингів інвесторів, а також різні повідомлення і чат боти.

Глава SEC Гері Генслер зазначив швидке зростання числа додатків для трейдингу, а також сервісів-консультантів, які використовують практики цифрового залучення, щоб давати поради з інвестицій роздрібним клієнтам.

"У багатьох випадках подібні інструменти можуть підштовхувати інвесторів до того, щоб торгувати частіше, інвестувати в інші продукти або міняти свою інвестиційну стратегію", - заявив Генслер.

За його словами, ці практики можуть призводити до конфлікту інтересів між інвестиційними платформами і клієнтами.

Винесення будь-якого питання на громадське обговорення часто стає першим кроком в процесі розробки нових правил, що визначають подальші принципи поведінки в галузі, пише The Wall Street Journal.

30.08.2021

Поделитесь этой новостью: