Samsung вкладе $206 млрд в розширення після COVID

Південнокорейський конгломерат Samsung Group вкладе 240 трильйонів вон ($206 мільярда) до 2023 року включно в розширення присутності компанії в таких перспективних секторах, як біофармакології, штучний інтелект, напівпровідники і робототехніка, повідомила Samsung Electronics Co Ltd.

Новий трирічний інвестиційний план на 30% більше попереднього, прийнятого в 2018 році. З повідомлення неясно, чи враховані в ньому витрати на будівництво фабрики мікрочіпів в США, що оцінюються в $17 мільярдів.

Samsung Electronics, найбільший в світі виробник чіпів пам'яті і ключова компанія конгломерату, також повідомила про плани групи зміцнити своє ринкове і технологічне лідерство через злиття і поглинання.

План інвестицій був оприлюднений через тиждень після виходу на свободу керівника Samsung Лі Чже Єна, засудженого за хабарництво і розтрату, але отримав право на умовно-дострокове звільнення. Як сказали джерела в компанії, саме від нього залежить прийняття ключових стратегічних рішень про інвестиції, а також злиття і поглинання.

Група Samsung об'єднує 59 дочірніх підприємств із сукупними активами 457 трильйонів вон, згідно з даними південнокорейської Комісії зі справедливої ​​торгівлі.

24.08.2021

Поделитесь этой новостью: