S&P відновив частину втрат завдяки статистичними даними

Індекс S&P 500 відіграв частину втрат до закриття торгів у четвер завдяки несподівано сильним даними роздрібних продажів в США, які підкреслили силу економічного відновлення.

Промисловий індекс Dow Jones знизився на 0,18%, до 34.751,32 пункту, S&P 500 - на 0,16% до 4.473,75, Nasdaq Composite виріс на 0,13% до 15.181,92.

Три основні індекси торгувалися в основному на негативній території на сесії в четвер, так як зростаюча прибутковість казначейських облігацій США чинила тиск на технологічні акції, а зростання курсу долара погіршив позиції експортерів.

"Ми отримали хороші новини про роздрібні продажі. Схоже, що очікувалося величезна уповільнення в економіці не матеріалізується", - сказав Райан Детрік з LPL Financial.

Несподіваний сплеск роздрібних продажів свідчить про стійкість споживання, незважаючи на ураган Іда і COVID. "Це ще раз доводить, що споживач в США продовжує витрачати і продовжує стимулювати зростання економіки", - сказав Детрік. Внесок споживчого сектора США в економічне зростання оцінюється в 70%.

17.09.2021

Поделитесь этой новостью: