S&P 500, Dow знизилися на тлі тривог про напруженість у Східній Європі

Індекс S&P 500 закрився в понеділок невеликим зниженням, значно відновившись після різкого розпродажу, оскільки плани США перевести своє посольство з Києва на захід України призвели до посилення геополітичної напруги.

Всі три основні фондові індекси Уолл-стріт різко впали після того, як держсекретар Сполучених Штатів Ентоні Блінкен повідомив про перенесення дипмісії до Львова, що інтерпретується як ознака вторгнення, що насувається, з боку Росії.

Деякі західні ЗМІ назвали 16 лютого датою можливого нападу Росії на Україну і президент України Володимир Зеленський скептично прокоментував ці повідомлення.

Нещодавні дані показали, що інфляція в США досягла найвищого рівня за останні десятиліття, що посилило побоювання про більш агресивне, ніж очікувалося підвищення ключових процентних ставок Федрезервом.

Індекс Dow Jones закрився зниженням на 0,49% до 34.566,17 пункту, індекс S&P 500 знизився на 0,38% до 4.401,67 пункту, тоді як Nasdaq не змінився і завершив торги на рівні 13.790.92.

"Історія взагалі вчить інвесторів, що військові та терористичні удари зазвичай обертаються короткочасним шоком, тому що не призводять до глобальної рецесії", - сказав Сем Стовалл із CFRA Research.

15.02.2022

Поделитесь этой новостью: