S&P 500 досяг рекорду закриття перед Різдвом на тлі ослаблення тривог про омікрон

Основні індекси Уолл-стріт продемонстрували впевнене зростання в четвер третю сесію поспіль, а індекс S&P 500 закрився на історичному максимумі, оскільки новини заспокоїли інвесторів, які побоювалися економічних наслідків поширення варіанта коронавірусу омікрон.

Американські акції завершили укорочений святковий тиждень на позитивній ноті, піднявши настрій перед Різдвом. Приріст був широким серед секторів S&P 500, на чолі із споживчим та промисловим, які зросли приблизно на 1,2%.

Виробники вакцин AstraZeneca Plc та Novavax Inc повідомили, що їхні вакцини захищають від омікрону. При цьому, згідно з британськими даними, омікрон може викликати пропорційно менше випадків госпіталізації, ніж варіант дельта, хоча експерти системи охорони здоров'я попередили, що боротьба з COVID-19 ще далека від завершення.

"Наприкінці року було багато негативних настроїв, і інвестори, ймовірно, продовжували бачити досить сильне економічне зростання та досить позитивні події, пов'язані з інноваціями у охороні здоров'я у зв'язку з COVID, і це трохи підвищує ставки на акції та змушує інвесторів шукати можливості для розміщення капіталу. наприкінці року", - сказав Метью Міскін із John Hancock Investment Management

Індекс Dow Jones закрився зростанням на 0,55% до 35.950,56 пункту, індекс S&P 500 зріс на 0,62% до 4.725,79 пункту, тоді як Nasdaq піднявся на 0,85% до 15.653,374 пункту.

24.12.2021

Поделитесь этой новостью: