Ryanair відзвітувала про збитки

У понеділок ірландська компанія Ryanair Holdings PLC вперше за кілька десятиліть відзвітувала про збитки в ключовому літньому періоді і повідомила, що цієї зими їй, можливо, доведеться скоротити потужності ще більше через другу хвилю пандемії COVID-19.

Найбільший європейський лоукостер повідомив, що обмеження, введені у зв'язку з COVID-19, привели до зниження числа пасажирів на 80% за шість місяців до 30 вересня - період, за який компанія зазвичай отримує більшу частину свого річного прибутку.

Авіакомпанія відзвітувала про збитки в 197 мільйонів євро ($230 мільйонів) в першому півріччі в порівнянні з прибутком в 1,15 мільярда за аналогічний період минулого року. Аналітики, опитані компанією, в середньому очікували збитки в 244 млн євро.

Ryanair не дала прогнозу на весь рік, що закінчується 31 березня, але повідомила, що очікує збільшення збитків в другому півріччі.

Компанія підтвердила плани перевезти 38 мільйонів пасажирів в цьому фінансовому році в порівнянні з 149 мільйонами за той же період роком раніше.

02.11.2020

Поделитесь этой новостью: