Roche відзвітувала про рекордну виручку

У четвер швейцарська фармацевтична компанія Roche відзвітувала про рекордну виручку свого діагностичного підрозділу на тлі масового тестування на коронавірус і підтвердила прогнози на поточний рік. Проте виручка від продажу ліків, розроблених фармвиробником, впала.

Продажі Roche в сегменті діагностики, включаючи тести на COVID-19 як в активній стадії, так і для перехворівших, виросли на 2% в січні-вересні до 9,7 мільярда швейцарських франків ($10,6 мільярда). Показник виріс незважаючи на те, що зміцнення франка негативно позначилося на виручці в США і Європі.

Тим часом виручка основного для компанії лікарського бізнесу знизилася на 1% до 34,3 мільярда франків через закінчення дії патентів на ряд протиракових препаратів.

Сукупна виручка Roche за три квартали знизилася на 5% до 44 мільярдів франків. Продажі без урахування змін валютних курсів виросли на 1%.

Roche підтвердила свій прогноз на 2020 рік в цілому, згідно з яким зростання продажів складе від 1% до 6% без урахування коливань валютних курсів. Прибуток, як очікується, збільшиться приблизно тими ж темпами.

15.10.2020

Поделитесь этой новостью: