Республіканська партія представила план стимулювання економіки

Республіканці Сенату оприлюднили законопроект про пакет заходів економічної підтримки на суму близько $1 трлн, який на дві третини скоротить федеральні субсидії на виплату допомоги по безробіттю з кінця вересня. Потім ці виплати будуть об'єднані з державними допомогами і на 70% замінять втрачені зарплати.

Цей пакет відображає побоювання республіканців, що поточні щотижневі виплати розміром $600 відбивають у американців заохочення повертатися на роботу (а також коштують чималих витрат - приблизно $15 млрд в тиждень).

Політики Демократичної партії, які контролюють Палату представників, розкритикували цей крок, тому що він позбавляє життєво важливої ​​підтримки більш ніж 16 млн осіб, які в даний час претендують на отримання допомоги з безробіття.

Обом партіям необхідно до кінця тижня прийти до компромісу. Прийнятий в Палаті представників законопроект затвердив набагато більший пакет заходів - на $3,5 трлн, включаючи $900 млрд підтримки державних і муніципальних органів влади, чого немає в пакеті республіканців.

28.07.2020

Поделитесь этой новостью: