Промвиробництво в Німеччині в травні знизилося на 0,3%, очікувалося зростання

Обсяг промислового виробництва в Німеччині в травні скоротився на 0,3% в порівнянні з попереднім місяцем, свідчать дані Федерального статистичного управління країни (Destatis). Аналітики в середньому очікували підвищення на 0,5%, повідомляє Trading Economics. Зниження показника зафіксовано другий місяць поспіль.

Дані за квітень були переглянуті в бік поліпшення. У квітні, згідно з переглянутими даними, обсяг промвиробництва в ФРН зменшився також на 0,3%, а не на 1%, як повідомлялося раніше.

У річному вираженні промвиробництво в травні підскочило на 17,3% після рекордного стрибка в квітні - на переглянуті 27,6%.

Обсяг промвиробництва в позаминулому місяці був на 5% нижче від рівня лютого 2020 року - останнього місяця до початку пандемії COVID-19, відзначають в Destatis.

Випуск засобів виробництва в ФРН в травні скоротився на 3,4% в порівнянні з попереднім місяцем. Вироблення електроенергії зменшилася на 2,1%

Тим часом виробництво споживчих товарів зросла на 4,1%, проміжних товарів - на 0,6%. Обсяги будівництва збільшилися на 1,3%.

07.07.2021

Поделитесь этой новостью: