Промисловий прибуток Китаю уповільнив зростання в квітні на тлі високих цін на сировину

Прибуток промислових підприємств Китаю зростав більш повільними темпами в квітні, оскільки високі ціни на сировинні товари і нижчі показники сектора споживчих товарів обмежили загальну маржу виробництва.

Прибуток промислових компаній Китаю виріс на 57% в річному численні в квітні до 768,63 мільярда юанів ($120,22 мільярда), свідчать опубліковані в четвер дані Національного бюро статистики (NBS). У березні показник підскочив на 92,3%.

За період з січня по квітень прибуток промислових підприємств КНР зріс на 106% в порівнянні з аналогічним періодом роком раніше до 2,59 трильйона юанів, багато в чому через низьку порівняльну базу, так як пандемія викликала падіння активності на початку 2020 року.

Промислове виробництво в Китаї сповільнило зростання в квітні, а роздрібні продажі значно відстали від очікувань, що підтвердило слова китайських керівників про нові проблеми, що впливають на відновлення другої за величиною економіки світу.

Рівень боргу промислових підприємств зріс на 8,6% в річному обчисленні за станом на кінець квітня в порівнянні з ростом на 9,0% за станом на кінець березня.

27.05.2021

Поделитесь этой новостью: