Прогнози ВВП Європи переглянуті в бік зниження

Європейська комісія переглянула свої прогнози зростання економіки єврозони в цьому і наступному році, вони відображають більш глибоке скорочення ВВП єврозони в 2020 році і слабке відновлення в 2021 році.

Поки Єврокомісія очікує, що економіка єврозони скоротиться на 8,7% цього року, а не на 7,7%, про які йшлося в її останньому щоквартальному оновленні в квітні, коли ще не було достовірних даних для вимірювання істинного впливу пандемії на обсяг виробництва.

У наступному році ВВП єврозони виросте на 6,1%, а не на 6,3%, які спочатку були прогнозовані. Комісія зазначила, що сильний вплив вірусу на економіку США і ключові експортні ринки, що розвиваються, такі як Латинська Америка і Індія, обмежать можливості Європи щодо виходу з рецесії.

Німецькі дані з промислового виробництва за травень, опубліковані раніше, показали менші відновлення, ніж очікувалося, як і дані щодо виробничих замовлень в понеділок. Трохи покращилися новини з Італії, де обсяг роздрібних продажів виріс в травні на 24%, знизившись всього на 10,5% в річному численні. Ціни на житло у Великобританії в червні також впали менше, ніж очікувалося.

07.07.2020

Поделитесь этой новостью: