Прогнози Microsoft перевершили очікування ринку, акції зростають

Microsoft Corp у вівторок спрогнозувала виручку за поточний квартал вище за очікування Уолл-стріт, частково завдяки підрозділу Intelligent Cloud.

Прогноз послабив побоювання про зростання, спричинені результатами за минулий квартал, які спочатку чинили тиск на акції компанії на позабіржових торгах. Папери потім відновили втрати, торгуючись на 3% вище за ціну закриття.

Microsoft прогнозує виторг підрозділу Intelligent Cloud на рівні $18,75-19 мільярдів у третьому кварталі завдяки "сильному зростанню" хмарної платформи Azure. За даними Refinitiv, аналітики Уолл-стріт в середньому чекали на показник $18,15 мільярда.

Компанія також чекає на високі результати інших основних підрозділів.

Загальна виручка Microsoft за другий квартал перевершила очікування аналітиків, проте зростання виручки Azure – на 46% – лише збіглося з прогнозами, складеними Visible Alpha. Зростання Azure стійко уповільнюється порівняно з 2020 фінансовим роком, коли прибуток бізнесу зростав приблизно на 60%.

Чистий прибуток Microsoft виріс до $18,77 мільярда, або $2,48 на акцію, порівняно з $15,46 мільярда, або $2,03 на акцію, роком раніше.

Компанія повідомила, що виручка зросла до $51,73 мільярда за три місяці, що завершилися 31 грудня, з $43,08 мільярда за аналогічний період минулого року. Аналітики в середньому очікували виторг на рівні $50,88 мільярда, згідно з даними Refinitiv.

26.01.2022

Поделитесь этой новостью: