Омікрон виявлено майже у третині штатів США

Штам коронавірусу омікрон поширився приблизно по третині штатів США, але дельта-варіант, як і раніше, становить більшість випадків зараження COVID-19, і загальна кількість заражень зростає по всій країні зростає, повідомили в неділю представники охорони здоров'я США.

Принаймні 16 штатів США повідомили про випадки зараження омікроном: Каліфорнія, Колорадо, Коннектикут, Гаваї, Луїзіана, Меріленд, Массачусетс, Міннесота, Міссурі, Небраска, Нью-Джерсі, Нью-Йорк, Пенсільванія, Юта, Вашингтон та Віскон даних Рейтер.

Більшість випадків припадає на повністю вакцинованих людей, і вони спостерігалися легкі симптоми, хоча статус вакцинації в деяких інфікованих не повідомляється.

Незважаючи на кілька десятків випадків зараження омікроном, штам дельта, як і раніше, становить 99,9% нових випадків захворювання COVID у США, сказала в інтерв'ю ABC News директор Центрів з контролю та профілактики захворювань США (CDC) Рошель Валенські.

Омікрон "поки що, схоже, не показує великої тяжкості захворювання", сказав головний інфекціоніст США Ентоні Фаучі в ефірі телеканалу CNN.

06.12.2021

Поделитесь этой новостью: