Прогноз прибутку Cisco на 1 квартал не виправдав очікувань

Прогноз прибутку Cisco Systems Inc на перший квартал фінансового року не дотягнув до очікувань ринку. При цьому виробник мережевого устаткування попередив, що проблеми в ланцюжках поставок будуть продовжувати збільшувати витрати на компоненти і затримки поставок.

Базована в Сан-Хосе, штат Каліфорнія, компанія повідомила, що чекає прибуток в першому кварталі в розмірі від 79 центів до 81 центів на акцію, при цьому середнє значення трохи не дотягує до прогнозу згідно з даними IBES від Refinitiv в 81 цент.

Cisco очікує, що виручка в першому кварталі виросте на 7,5% -9,5% в порівнянні з минулим роком, в той час як згідно з прогнозом Уолл-стріт, вона збільшиться приблизно на 7,6%.

Проте виручка і прибуток Cisco в четвертому кварталі випередили прогнози аналітиків за рахунок зростання попиту на послуги Webex, AnyConnect і продукти для кібербезпеки, оскільки офіси адаптуються до гібридної роботі.

Виручка за четвертий квартал збільшилася на 8% до $13,1 мільярда. Прибуток на акцію склав $0,71.

"Говорячи про майбутнє, ми очікуємо, що проблеми з поставками і їх вплив на витрати збережуться, принаймні, в першій половині фінансового року та, можливо, у другій половині", - сказав генеральний директор Чак Роббінс на зустрічі з аналітиками.

19.08.2021

Поделитесь этой новостью: