Прогноз Oracle на 3 квартал перевершив очікування завдяки відновленню IT-витрат

Виробник корпоративного програмного забезпечення Oracle Corp у четвер спрогнозував прибуток і виручку в поточному кварталі вище за ринкові оцінки і звітував про хороші результати за другий квартал завдяки збільшенню компаніями витрат на технології.

Оскільки пандемія підштовхнула більше компаній до переходу на гібридну модель роботи, витрати на хмарні технології зросли, що дало вигоду Oracle та іншим компаніям, таким як Salesforce, Amazon.com Inc і Microsoft.

Акції Oracle зросли приблизно на 10,4% на торгах після завершення офіційної сесії четверга.

Виручка підрозділу хмарних послуг та підтримки ліцензій Oracle, найбільшого бізнесу компанії, у другому кварталі зросла до $7,55 мільярда з $7,11 мільярда роком раніше. Очікується, що у третьому кварталі зростання становитиме 6-8%, повідомила компанія.

Oracle прогнозує прибуток у поточному кварталі від $1,19 до $1,23 на акцію, що вище за оцінку Refinitiv IBES в $1,16 на акцію. Згідно з підрахунками Рейтер, компанія чекає виручку від $10,7 до $10,9 мільярда, тоді як аналітики прогнозують показник $10,56 мільярда.

Скоригований прибуток у другому кварталі склав $1,21 на акцію, виручка - $10,36 мільярда. Аналітики прогнозували прибуток на рівні $1,11 на акцію та виручку в $10,21 мільярда, згідно з даними Refinitiv IBES.

10.12.2021

Поделитесь этой новостью: