Продовження будівництва газопроводу Північного Потоку-2 відклали

У п'ятницю газета Handelsblatt з посиланням на представника оператора проекту повідомила, що Nord Stream 2 відклав продовження будівництва газопроводу.
 
Nord Stream 2 повідомив, що Данія, в чиїх територіальних водах мало відновитися будівництво, схвалила проект, але спочатку компанії потрібно перевірити технічний стан обладнання.
 
"У нас є дозвіл датського енергетичного агентства почати роботи з п'ятниці. Однак це не означає, що ми відновимо укладання труб в п'ятницю", - процитувало видання слова представника оператора проекту.
 
Nord Stream 2 вважає, що зможе оголосити нову дату відновлення робіт в кінці січня або початку лютого, пише Handelsblatt.
 
Держдепартамент США на початку 2021 року повідомив європейським компаніям, які, на його думку, допомагають будувати російський газопровід Північний потік-2, що їм загрожують санкції, оскільки адміністрація Дональда Трампа готує фінальний раунд каральних заходів щодо проекту.
 
Раніше учасники проекту говорили, що роботи з укладання двох ниток газопроводу Північний потік-2 в територіальних водах Данії повинні бути поновлені 15 січня 2021 року.
 
Будівництво трансбалтійський газопроводу було перервано рік тому через санкції США, які заблокували роботу трубоукладачів іноземних підрядників Газпрому. Укладання труб в німецьких водах була відновлена в грудні цього року.
 
Влада Росії називали можливі санкції проти учасників проекту проявом недобросовісної конкуренції з боку США і висловлювали впевненість у завершенні будівництва.
 
 
 
 

15.01.2021

Поделитесь этой новостью: