Продажі і прибуток Apple Inc перевершили очікування Уолл-стріт

У середу в зв'язку з високим попитом на iPhone, продажу та прибуток Apple Inc перевершили очікування Уолл-стріт, але компанія попередила, що світовий дефіцит чіпів може скоротити продажі iPad і Mac на кілька мільярдів доларів.

Apple також оголосила про зворотний викуп акцій на $90 мільярдів - на наступний день після того, як Alphabet Inc пообіцяла викупити папери на $50 мільярдів.

Глава Apple Тім Кук сказав в ході телефонної конференції з інвесторами, що Apple уникла брак чіпів в другому кварталі, використовуючи резервні запаси.

У третьому кварталі дефіцит чіпів може коштувати компанії $3-4 мільярди виручки, сказав фінансовий директор Лука Маестро.

За другий квартал, що закінчився 27 березня, продажу та прибуток склали $89,6 мільярда і $1,40 на акцію в порівнянні з прогнозами в $77,4 мільярда і 99 центів на акцію, згідно з даними Refinitiv.

Apple підвищила дивіденди на 7% до 22 центів на акцію.

Продажі iPhone склали $47,9 мільярда в порівнянні з консенсус-прогнозом аналітиків в $41,4 мільярда, згідно з даними FactSet.

Продажі Mac і iPad склали $9,1 мільярда і $7,8 мільярда відповідно, в той час як аналітики прогнозували показники в $6,8 мільярда і $5,6 мільярда.

29.04.2021

Поделитесь этой новостью: