Прибуток UBS злетіла на 63% у другому кварталі

Швейцарський банк UBS у вівторок відзвітував про зростання чистого прибутку на 62,8% у другому кварталі завдяки невгасаючому попиту на управління грошима багатих клієнтів.

Чистий прибуток у другому кварталі зріс до $2,01 мільярда в порівнянні з $1,23 мільярда роком раніше. Аналітики, опитані банком, в середньому очікували зростання прибутку до $1,34 мільярда.

"Зростання у другому кварталі було підкріплене відносинами, які ми будували і зміцнювали протягом всієї пандемії", - сказав генеральний директор UBS Ральф Хамерс, додавши, що всі бізнес-підрозділи і регіони внесли свій вклад.

UBS повідомив про залучення нових клієнтів з капіталами на суму $25 мільярдів, в тому числі не тільки з прошарку супербагатих. У поєднанні зі сприятливими ринковими умовами це сприяло збільшенню обсягу інвестицій в підрозділ управління капіталом на 4% до $3,2 трильйона.

Прибуток до оподаткування найбільшого банку Швейцарії підскочив на 47% в його провідному бізнесі, в той час як більш високий рівень кредитування допоміг компенсувати вплив низьких процентних ставок на його чистий процентний дохід.

20.07.2021

Поделитесь этой новостью: