Прибуток Ericsson перевищив очікування

Ericsson у вівторок відзвітувала про прибуток за третій квартал що вище прогнозів завдяки сильним продажам обладнання 5G в більшості країн світу, які компенсували втрату частки ринку компанії в материковій частині Китаю.

Квартальний скорегований операційний прибуток компанії виріс до 8,8 мільярда шведських крон ($1,02 мільярда) з 8,6 мільярда роком раніше, перевищивши середній прогноз в 7,85 мільярда, згідно з оцінками Refinitiv.

Після того як Швеція заборонила китайській Huawei продавати обладнання 5G на внутрішньому ринку, Ericsson почала стикатися з відповідними заходами в Китаї і втратила контракти в КНР, програвши телекомунікаційні тендери.

Ці втрати відняли у Ericsson частину прибутку, отриманого за рахунок перехоплення ринку у Huawei в декількох країнах, після того як китайська компанія була змушена піти звідти під тиском уряду США.

Частка Китаю в доходах шведської компанії знизилася з 10-11% до 3%, сказав в інтерв'ю фінансовий директор Ericsson Карл Мелландер.

Ericsson планує переглянути обсяги продажів і доставки в Китаї починаючи з четвертого кварталу.

Загальна виручка виробника телекомунікаційного устаткування впала на 2% до 56,3 мільярда крон, недотягнувши до 58,14 мільярда крон, яких очікували аналітики.

19.10.2021

Поделитесь этой новостью: