Прибутковість бондів ЄС досягла максимуму 2 місяців

Прибутковість державних облігацій єврозони тримається поблизу двомісячних максимумів в п'ятницю на тлі повідомлень про те, що Європейський центральний банк очікує досягти орієнтира інфляції до 2025 року.

Головний економіст ЄЦБ Філіп Лейн сказав на приватній зустрічі з німецькими економістами, що ЄЦБ розраховує досягти інфляції в 2% до 2025 року, повідомила Financial Times в четвер. Це повідомлення було частково спростовано регулятором.

Прибутковість 10-літніх державних облігацій Німеччини зросла на 2 базисних пункта до -0,288%, наблизившись до двомісячного піка в -0,283%, досягнутого напередодні.

Прибутковість облігацій інших країн зони євро зросла на 1-2 базисних пункта і також досягла двомісячних максимумів.

"Треба ще дожити до 2023 року, не кажучи вже про 2025, ще багато води витече, - сказав головний стратег Deutsche Bank Джим Рід. - Однак, якщо ця мета з'явиться в прогнозах ЄЦБ найближчим часом, це вплине на його подальші послання і стане важливою подією для ринків".

Реакція ЄЦБ на інфляцію в даний час є однією з найбільш обговорюваних тем на ринках держборгу. Інфляція в блоці різко прискорилася останнім часом. Це може привести до посилювання політики ЄЦБ. Але центробанк як і раніше підкреслює, що вважає зростання споживчих цін тимчасовим явищем.

17.09.2021

Поделитесь этой новостью: