Прибутковість американських TIPS оновила рекордний мінімум другий день поспіль

Прибутковість 10-літніх державних облігацій США, номінал яких індексується з урахуванням інфляції (TIPS), опустилася до історичного мінімуму у вівторок другу сесію поспіль.

Реальна прибутковість бондів в більшості найбільших економік світу знижується останнім часом, і аналітики пояснюють це збільшеними побоюваннями з приводу світової економіки на тлі поширення нових штамів коронавірусу. Також на прибутковість впливають технічні фактори, такі як активна скупка облігацій центробанками.

Прибутковість 10-річних TIPS падала в ході торгів до мінус 1,147%, знизившись приблизно на 4 базисні пункти в порівнянні з попереднім днем.

"Ще одним фактором, що знижує реальну прибутковість, може бути відносно "голубиний" тон глави ФРС Джерома Пауелла і Європейського центрального банку", - йдеться в записці аналітиків UniCredit.

"Це могло чинити тиск на реальну прибутковість в США і єврозоні і відбитися на інших країнах".

Номінальна прибутковість держбондів США також знижується, хоча торгівля йде мляво в очікуванні підсумків дводенного засідання Федрезерву. Прибутковість 10-річних казначейських облігацій опустилася на 2,5 базисного пункту до 1,25%.

27.07.2021

Поделитесь этой новостью: