ОПЕК+ розглядає варіанти значнішого збільшення видобутку

ОПЕК+ розглядає можливість наростити обсяг видобутку більше, ніж передбачено поточною угодою про збільшення виробництва нафти на 400.000 барелів на добу, повідомили джерела напередодні зустрічі картелю на наступному тижні.

Організація країн-експортерів нафти і її союзники зберуться в понеділок для обговорення угоди про видобуток і її можливого перегляду. У липні група домовилася збільшувати видобуток на 400.000 барелів на добу кожен місяць, поступово скорочуючи введені раніше обмеження.

Чотири джерела в ОПЕК+ сказали, що виробники розглядають можливість більшого нарощування видобутку, ніж передбачала угода, але не повідомили подробиць про те, на скільки саме і коли планується збільшити поставки. Інше джерело з ОПЕК+ припустило, що можливе підвищення на 800.000 барелів на день протягом одного місяця, а в наступному місяці повернення до колишнього рівня.

Найближчий місяць, в якому може відбутися збільшення, - листопад, оскільки на останньому засіданні ОПЕК+ вже погодила жовтневі обсяги видобутку нафти.

01.10.2021

Поделитесь этой новостью: