NVIDIA випустила новий чіп для центрів обробки даних

У понеділок акції NVIDIA Corporation виросли за підсумками торгів на 5,62%, в той час як акції її конкурентів - Intel і Advanced Micro Devices - впали на 4,18% і 5,05% відповідно, після того, як NVIDIA представила новий процесор , який складе конкуренцію продукції цих компаній.

Напередодні NVIDIA в ході щорічної конференції з технологій графічних процесорів (GTC) представила новинку - чіп під назвою NVIDIA Grace CPU, який розроблений спеціально для задоволення потреб центрів обробки даних, пише The Motley Fool.

NVIDIA заявляє, що Grace забезпечить 10-кратний приріст продуктивності серверів при виконанні складних графічних завдань штучним інтелектом і при високошвидкісних обчисленнях.

Чіп Grace, названий на честь відомого вченого Грейса Хоппера, побудований з використанням високоефективної архітектури Arm, щоб забезпечити високу продуктивність при відносно меншому споживанні енергії.

NVIDIA в даний час намагається придбати Arm, британську компанію з виробництва мікросхем, які використовуються майже у всіх мобільних пристроях, у Softbank за $40 млрд в рамках угоди, яка може змінити індустрію мікросхем.

Ринок центрів обробки даних стає все більш важливим для NVIDIA: дохід від цього бізнесу в минулому фінансовому році склав $6,7 млрд. Крім того, цей сегмент є найбільш швидкозростаючим: компанія очікує, що в 2021 фінансовому році продажі зростуть на 124%, в той час як основний бізнес з продажу ігрових процесорів виріс на відносно більш скромні 41% до $7,76 млрд.

Обсяг даних, які необхідно обробляти в епоху штучного інтелекту і високопродуктивних обчислень, величезний і зростає в геометричній прогресії, і NVIDIA вважає, що у неї є кращий чіп для цієї роботи.

13.04.2021

Поделитесь этой новостью: