NVIDIA відмовилася від покупки розробника чіпів Arm

Виробник напівпровідників NVIDIA остаточно відмовився від планів придбання британського розробника мікрочіпів Arm у групи SoftBank за $66 млрд, повідомляє Financial Times. Рада директорів NVIDIA ухвалила рішення на засіданні у понеділок, 7 лютого.

SoftBank та Arm мають право залишити собі $2 млрд, які NVIDIA заплатила під час підписання контракту, включаючи $1,25 млрд компенсації за розрив угоди. Відмова потенційного покупця від поглинання позбавляє SoftBank великого прибутку, який міг би отримати завдяки зростанню курсу акцій NVIDIA.

Покупець планував придбати Arm за готівку та акції: у вересні 2020 року вартість операції оцінювалася в $38,5 млрд, але після ралі котирувань на піку в листопаді сума зросла майже вдвічі. Поглинання могло б стати найбільшою угодою в індустрії чипів.

Котирування NVIDIA та SoftBank не відреагували на остаточну відмову від планів поглинання. Новина про можливий зрив угоди щодо придбання британської компанії Arm у SoftBank з'явилася 25 січня. Тоді акції NVIDIA знижувалися майже на 5%. Напередодні, за підсумками торгів 7 лютого, NVIDIA вперше обійшла по капіталізації Meta - $618,2 млрд. проти $612,2 млрд. Тепер виробник графічних процесорів став сьомою за величиною компанією в США.

08.02.2022

Поделитесь этой новостью: