Nissan знизить виробництво автомобілів через глобальний дефіцит напівпровідників

В 2021 році Nissan Motor може знизити виробництво на 500 тис. автомобілів через глобальний дефіцит напівпровідників, заявив CEO компанії Макото Учіда в ефірі CNBC. Він також зазначив, що автовиробник стикається зі зростанням цін на сировину. Аналітики очікують, що дефіцит напівпровідників збережеться в 2022 році і, можливо, навіть в 2023 році.

"Вплив на виробництво, яке ми очікуємо, становить приблизно 500 тис. одиниць продукції в цьому році", - сказав Учіда, підкресливши, що компанія постарається відновити виробництво.

У 2020 році Nissan випустила 3,63 млн автомобілів.

Автовиробники використовують чіпи в системах управління двигунами і допомоги водіям, пише CNBC. Конкуруючі Ford Motor Co, Volkswagen і Stellantis раніше також попередили, що криза з поставками напівпровідників продовжить впливати на їх виробництво.

Британська Jaguar Land Rover в минулому місяці оголосила про припинення виробництва на двох заводах у Великобританії через брак чіпів.

Німецька Daimler в квітні повідомила про скорочення робочих годин близько 18,5 тис. працівників і припинення виробництва на двох підприємствах в Німеччині.

14.05.2021

Поделитесь этой новостью: