Nissan очікує збиток в розмірі 340 мільярдів ієн

У четвер Nissan Motor Co Ltd переглянула свій прогноз на поточний фінансовий рік і тепер очікує, що її операційний збиток складе 340 мільярдів ієн ($3,23 мільярда) замість очікуваного раніше рекордного збитку в 470 мільярдів ієн.

Опитані Refinitiv аналітики в середньому прогнозують, що збиток компанії в році, що завершується в березні 2021 року, складе 335 мільярдів ієн.

Третій за величиною автовиробник Японії відзвітував про операційний збиток у розмірі 4,83 мільярда ієн за минулий квартал, що завершився 30 вересня, в порівнянні з прибутком в 30 мільярдів ієн за аналогічний період роком раніше.

При цьому квартальний збиток виявився істотно менше консенсус-прогнозу аналітиків, опитаних Refinitiv, що чекали збитку на рівні 80,6 мільярда ієн.

Nissan розраховує продати 4,165 мільйона машин в поточному фінансовому році. Це менше, ніж за минулий рік, але більше попереднього прогнозу, що становив 4,13 мільйона автомобілів.

Компанія повідомила про плани розмістити доларові облігації на суму $8 мільярдів і також розглядає випуск бондів в євро.

12.11.2020

Поделитесь этой новостью: