Nissan інвестує $1,8 млрд у будівництво заводів для електрокарів

Японський автовиробник Nissan Motor Co. інвестує понад 200 млрд ієн ($1,8 млрд) в будівництво двох заводів, які будуть випускати акумулятори для електромобілів, в Великобританії і Японії, повідомило видання Nikkei.

Підприємства будуть перебувати під управлінням китайської Envision AESC, яка зараз є постачальником батарей для японської компанії. Nissan володіє 20% часткою в цій компанії, яка входить в топ-10 світових виробників акумуляторів для електромобілів.

Очікується, що заводи почнуть роботу в 2024 році і зможуть постачати до 700 тис. Акумуляторів на рік. Всі батареї будуть поставлятися альянсу Renault-Nissan-Mitsubishi.

Раніше Financial Times писала про те, що японський автовиробник знаходиться на просунутій стадії переговорів з урядом Великобританії про будівництво заводу з виробництва акумуляторів для електромобілів потужністю 200 тис. одиниць на рік.

Нове виробництво планується розташувати на існуючому заводі Nissan в Сандерленді. Воно стане найбільшим хабом компанії з випуску обладнання для електромобілів за межами Японії.

За даними FT, оголошення про початок будівництва заводу заплановано на літо цього року і має бути зроблено до початку конференції ООН зі зміни клімату, яка пройде під головуванням Великобританії.

02.06.2021

Поделитесь этой новостью: