Німеччина збільшує витрати на виплати соцдопомоги

В останні роки в Німеччині постійно зростали витрати держави на виплати соціальної допомоги громадянам. Це випливає з відповіді уряду ФРН на запит фракції Лівої партії в бундестазі, оприлюдненого вчора вранці, передає "Німецька хвиля".

Так, згідно з документом, у 2005 році загальні витрати бюджету на виплати соцдопомоги становили 7,5 млрд євро. Через 10 років, в 2015 році, вони виросли до 12,1 млрд євро, а в 2019 році досягли 13,5 млрд євро.

У цю суму входять такі посібники, як допомога в забезпеченні засобів до існування, базове матеріальне забезпечення в старості і при скороченні заробітку, допомога в оплаті послуг охорони здоров'я, доглядом за хворобою або в літньому віці, а також допомога на етапі подолання соціальних негараздів і в інших важких життєвих ситуаціях.

У 2019 році найбільше грошей було виділено з держбюджету на фінансування допомоги по базовому забезпечення в старості і при скороченні заробітку: 6,9 млрд євро.

Як зазначила автор запиту до уряду ФРН голова комітету у справах сім'ї фракції лівих у бундестазі Забіне Циммерман, все більше людей в Німеччині стають одержувачами соціальної допомоги. Пенсійне страхування та страховка для фінансування догляду за старостю і хворобою більше не можуть гарантувати соціальну захищеність, заявила політик.

21.06.2021

Поделитесь этой новостью: