Німеччина призупинила процес сертифікації Північного потоку-2

Енергетичний регулятор Німеччини повідомив у вівторок про зупинення процесу сертифікації газопроводу Північний потік-2.

Регулятор повідомив, що оператор трубопроводу має сформувати компанію відповідно до законодавства Німеччини, щоб виконати інші умови для отримання ліцензії.

"Сертифікація для експлуатації Північного потоку-2 буде розглядатися лише після того, як оператора буде організовано у формі правової структури відповідно до законодавства Німеччини", - йдеться в повідомленні.

Nord Stream 2 AG, що базується в Швейцарії, вирішила не перетворювати існуючу юридичну форму, а натомість заснувати дочірню компанію відповідно до законодавства Німеччини виключно для управління німецькою частиною трубопроводу, повідомив регулятор.

Потім дочірня компанія має виконати вимоги незалежного оператора газотранспортної системи відповідно до закону про енергетичну промисловість ФРН.

Nord Stream 2 AG підтвердила, що процес сертифікації було припинено через установу дочірньої компанії.

"Наша компанія пішла на цей крок, щоб забезпечити відповідність застосовним правилам та нормативним вимогам. Ми не можемо коментувати деталі цієї процедури, її можливу тривалість та вплив на термін початку роботи трубопроводу", - повідомив оператор.

Щойно буде завершено необхідні юридичні процедури, сертифікація відновиться у рамках відведеного чотиримісячного періоду, повідомив німецький регулятор.

16.11.2021

Поделитесь этой новостью: