Німеччина готується до наслідків

У понеділок на суму до 750 мільярдів євро, уряд Німеччини представив пакет заходів для пом'якшення наслідків спалаху коронавірусу.

Берлін вперше з 2013 року має намір взяти на себе новий борг.

"Це дуже великий пакет з безліччю заходів", - сказав міністр фінансів Німеччини Олаф Шольц під час прес-конференції з міністром економіки Петером Альтмайер, додавши, що Німеччина подвоїть кількість ліжок у відділеннях інтенсивної терапії.

Додатковий бюджет федерального уряду в 156 мільярдів євро, який буде фінансуватися за рахунок нових позик, підкреслює рішучість Берліна використовувати "все, що у нас є" для боротьби з наслідками спалаху коронавірусу, додав Шольц.

Уряд очікує, що коронавірусна пандемія занурить економіку в рецесію, при цьому Шольц сказав, що його бюджетні плани засновані на припущенні, що ВВП в цьому році знизиться приблизно на 5%.

Глибока рецесія в Німеччині, найбільшій економіці єврозони, тепер неминуча з урахуванням кризи через коронавірус, проте державний бюджет цілком може впоратися з цією ситуацією, йдеться в щомісячному звіті центробанку країни в понеділок.

23.03.2020

Поделитесь этой новостью: