Nikkei закрився зниженням за рахунок виробників мікросхем

Японські індекси закінчили торги у вівторок в мінусі, так як значне падіння акцій виробників мікросхем і вантажоперевізників переважило надії інвесторів на стійке економічне зростання при новому політичному керівництві напередодні виборів лідера правлячої партії.

Індекс Nikkei знизився на 0,19% до 30.183,96 пункту, більш широкий індекс Topix - на 0,29% до 2.081,77 пункту. З початку вересня Nikkei виріс на 7,46%.

Лідерами зниження стали папери Kawasaki Kisen Kaisha, Nippon Yusen і Mitsui OSK Lines, що подешевшали на 14,45%, 8,18% і 7,04% відповідно.

Папери великих виробників мікросхем: Advantest, Tokyo Electron, Shin-Etsu Chemical - впали на 1,05% -3,57%.

Незалежно від того, хто стане наступним прем'єр-міністром Японії, інвестори зараз впевнені, що політична ситуація залишиться стабільною, сказав Сігетосі Камада, генеральний менеджер дослідницького відділу Tachibana Securities.

"Втрати зменшилися, тому що інвестори зрозуміли, що Японія зараз є найкращим з ринків, - сказав він. - Ризики в Китаї більше через боргові проблеми Evergrande, а економіка США, можливо, досягла свого піку. Перспективи політики Німеччини неясні."

28.09.2021

Поделитесь этой новостью: