Nikkei впав до мінімуму 3 тижнів

Японський індекс Nikkei впав у понеділок до мінімуму майже за три тижні слідом за акціями техсектору на тлі побоювань інвесторів з приводу ескалації напруженості навколо України та розширення інфляційних ризиків.

Індекс Nikkei закрився падінням на 2,23% - до 27.079,59 пункту. Ширший індекс Topix знизився на 1,63% до 1.930,65 пункту.

Лідерами зниження стали папери виробника шин Bridgestone Corp, а також M3 Inc і Showa Denko KK, що подешевшали на 8,92%, 7,08% та 6,96% відповідно.

Акції важкоатлетів фондового ринку – власника магазинів Uniqlo компанії Fast Retailing, інвестиційної групи SoftBank Group та виробника кондиціонерів Daikin Industries – подешевшали на 3,09% – 4,1%.

"Оскільки (японський) ринок був закритий у п'ятницю, сьогодні ринок постраждав від двох окремих негативних новин, які сталися минулого тижня – напруженості навколо України та Росії та різкого зростання споживчих цін у США, – сказав Судді Хосої з Daiwa Securities. – Якщо ситуація в Україні погіршиться, ринок може впасти ще більше.

14.02.2022

Поделитесь этой новостью: