Nikkei відскочив від 5-місячного мінімуму завдяки зниженню ставки в Китаї

Японський індекс Nikkei піднявся з п'ятимісячного мінімуму в четвер на чолі з акціями Sony та інших виробників відеоігор, після того як Китай знизив ряд ключових ставок, щоб підтримати економіку, що сповільнюється.

Індекс Nikkei зріс на 1,11% - до 27.772,93 пункту. Ширший індекс Topix додав 0,98% до 1.938,53 пункту. З початку місяця Nikkei збільшився на 4,60%.

Бенчмарк пережив різке падіння раніше в четвер, внаслідок чого досяг найнижчого внутрішньоденного рівня з 23 серпня. Несподіване зниження процентної ставки в Китаї спочатку викликало побоювання щодо уповільнення економічного зростання, але інвестори були натхнені ралі акцій в решті країн регіону, кажуть учасники ринку.

Враховуючи, що спад у сфері нерухомості, як очікується, продовжиться, а варіант коранавірусу омікрон, що швидко розповсюджується, знижує споживчу активність, багато аналітиків у Китаї очікують, що будуть потрібні додаткові заходи пом'якшення політики.

Підйом очолили акції Konami Holdings Corp, Nexon Co Ltd та Sony Group Corp, що подорожчали на 6,2%, 6,01% та 5,84% відповідно. Лідерами зниження стали папери Kawasaki Kisen Kaisha Ltd, Mitsui OSK Lines Ltd і T&D Holdings Inc, що подешевшали на 6,51%, 5,26% та 4,54% відповідно.

20.01.2022

Поделитесь этой новостью: