Netflix придбав Night School Studio

Американський стрімінговий сервіс Netflix повідомив про розширення своєї ігрової команди за рахунок придбання розробника і видавця відеоігор Night School Studio, пише Netflix.com.

Компанія Night School Studio, яка була заснована Шоном Кранкелем і Адамом Хайнсом в 2014 році, прославилася завдяки своїй дебютній грі OXENFREE, що отримала визнання критиків.

У середу Netflix повідомила про приєднання до неї Night School Studio, оскільки, за словами гіганта потокового мовлення, «ми перебуваємо на ранніх етапах створення відмінного ігрового процесу для наших учасників по всьому світу. Прихильність [Night School Studio] художній майстерності та її перевірений послужний список роблять її безцінним партнером, оскільки ми разом розвиваємо творчі можливості і бібліотеку ігор Netflix ».

Компанія анонсувала продовження співпраці з розробниками ігор по всьому світу, а також найм для цієї мети кращих фахівців в даній галузі, щоб створити колекцію ексклюзивних ігор, призначених для будь-якого гравця і будь-якого рівня гри.

При цьому нові ігри, розроблені компанією, подібно передачам і фільмам, будуть доступні користувачам-членам Netflix без реклами і без необхідності покупок в додатках.

29.09.2021

Поделитесь этой новостью: