Нафтові ціни тримаються на максимумах за кілька років

Сьогодні нафтові ціни неухильно зростають в ході торгів, досягнувши максимальних значень за кілька років.

Вартість грудневих ф'ючерсів на Brent на лондонській біржі ICE Futures до 8:27 за Києвом становила $83,54 за барель, що на $1,15 (1,4%) вище за ціну на закриття попередньої сесії. Ціна перебуває на максимумі за три роки. За підсумками торгів в п'ятницю ці контракти подорожчали на $0,44 (0,5%) - до $82,39 за барель.

Ціна ф'ючерсів на WTI на листопад на електронних торгах Нью-йоркської товарної біржі (NYMEX) становила до цього часу $80,84 за барель, що на $ 1,49 (1,88%) вище підсумкового значення попередньої сесії. Котирування перебувають на максимальному рівні приблизно за сім років. За підсумками попередніх торгів вартість цих контрактів збільшилася на $1,05 (1,3%) - до $79,35 за барель.

За минулий тиждень ціна WTI підскочила більш ніж на 5%, продемонструвавши зростання за підсумками сьомого тижня поспіль, що стало найтривалішим періодом підйому з грудня 2013 року, пише Trading Economics.

Ціна Brent демонструвала зростання за підсумками минулих п'яти тижнів.

Підйому котирувань сприяє зберігається активний попит на паливо в умовах обмеженої пропозиції.

Міненерго США минулого тижня повідомило, що поки не планує продаж нафти зі стратегічного резерву. Штати час від часу використовували свої стратегічні резерви, зазвичай після ураганів або інших перебоїв в поставках, пише Trading Economics.

11.10.2021

Поделитесь этой новостью: