Нафта в Азії стабілізувалася

Ціни на нафту в Азії після п'ятого щотижневого збитку поспіль в понеділок стабілізувалися.

Ф'ючерси на сиру американську нафту марки WTI підвищилися на 0,1% до $ 50,37 до 1:27 ночі за східним часом (5:27 за Гринвічем), в той час як міжнародні ф'ючерси на британську нафту марки Brent також виросли на 0,1 % до $ 54,52.

Сукупні втрати за п'ять тижнів перевищили 22% по обидвам маркам, в результаті чого вони опинилися на «ведмежій» зоні.

«Ціни на нафту не можуть позбутися коронавірусу», - сказав Філ Флінн, старший аналітик з енергетичного ринку Price Futures Group в Чикаго.

Суперечливі повідомлення про те, як добре стримується вірус, викликають побоювання з приводу економічного зростання навіть в той час, як ОПЕК намагається знайти спосіб підтримати ринок від краху, зазначив Флінн.

Спалах коронавірусу, який забрав життя понад 900 осіб і заразив 40 тис. чоловік в Китаї, продовжує сприйматися як основний фактор на нафтовому ринку.

Поки російський міністр енергетики Олександр Новак тягне час в питанні про згоду уряду на пропозиції ОПЕК про скорочення картелем і його союзниками додатково 600 тис. Барелів на день. Він зазначив, що Москві потрібно більше часу, щоб оцінити ситуацію, додавши, що зростання видобутку сирої нафти в США сповільниться, а світовий попит поки залишається стабільним.

10.02.2020

Поделитесь этой новостью: