Нафта падає більш ніж на 1% на тлі зростання поставок

Ціни на нафту знижуються в четвер, оскільки інвестори очікують збільшення поставок на ринок після компромісу між провідними виробниками ОПЕК+ і зростання запасів палива в США, що підсилило побоювання щодо попиту в країні.

Ф'ючерси на нафту марки Brent знизилися на 1,26% до $73,82 за барель до 9:41 за Києвом, марки WTI - на 1,44% до $72,08 за барель.

Саудівська Аравія і ОАЕ домовилися про компроміс в угоді ОПЕК+, згідно з яким ОАЕ отримають більш високий базовий рівень виробництва - 3,65 мільйона барелів на добу з квітня 2022 року - після того, як закінчиться чинна угода про скорочення видобутку, повідомив Рейтер джерело в ОПЕК+.

"Ринок не хоче ризикувати. Ціни в будь-якому випадку дуже перекуплені, тому трейдери, можливо, захочуть забрати частину грошей зі столу, поки угода (ОПЕК+) не закріплена", - сказав Автар Санду, старший трейдер Phillips Futures в Сінгапурі.

"Для завершення угоди буде потрібно якийсь час, але, схоже, ОАЕ буде дозволено виробляти більше продукції в наступному році", - сказав в записці аналітик OANDA Едвард Мойя.

"Схоже, що ОПЕК+ незабаром розробить план збільшення видобутку, і це радісна новина, оскільки зростаючий попит призвів до того, що ринок нафти став занадто вузьким".

15.07.2021

Поделитесь этой новостью: