Нафта опустилася нижче $27

Вперше з листопада 2003 року обвалилися ціни, нижче $ 27 на нафту марки Brent. Максимальне падіння зафіксовано на позначці $ 26,66

Ціна на травневі ф'ючерси WTI впали нижче $ 25 за барель, знизившись на 10,57%, до рівня $ 24,44.

Перспективи попиту на нафту виявилися під питанням через фактичних заборон на поїздки і соціальних обмежень, викликаних епідемією коронавірусу, кажуть аналітики, опитані Investing.com. Поле битви з пандемією перемістилося з Азії на Європу і Америку. Смертність від захворювання продовжує рости в Італії та Іспанії, що спонукало ЄС заборонити в'їзд країн за межами блоку протягом 30 днів в якості безпрецедентної спроби «опечатати» свої кордони.

Адміністрація президента Дональда Трампа в США рекомендувала закрити ресторани, бари і школи на карантин, а також підготувати план стимулювання економіки в розмірі $ 1,2 трлн. Однак навіть ці фінансові заходи навряд чи зможуть зупинити крах фактичного попиту на паливо в найближчому майбутньому.

Саудівська Аравія тим часом наказала держкомпанії Aramco утримувати поставки нафти на рекордному рівні 12,3 млн барелів на день в найближчі місяці. Це дозволяє припустити, що Ер-Ріяд сповнений рішучості не відступати в ціновій війні з Росією.

18.03.2020

Поделитесь этой новостью: