Нафта дорожчає після скасування зустрічі ОПЕК+

Ціни на нафту зростають у вівторок і досягли піків з 2018 року на тлі очікувань подальшого обмеження рівня пропозиції після скасування зустрічі ОПЕК+.

Ф'ючерси на нафту марки Brent виросли на 0,47% до $77,52 за барель об 9:25 за Києвом, раніше в ході сесії досягнувши піку з 29 жовтня 2018 року в $77,61.

Ф'ючерси на WTI додали 2,13% до $76,76 за барель, раніше досягнувши максимуму з 3 жовтня 2018 року в $76,77.

Міністри ОПЕК+ в понеділок скасували переговори про видобуток нафти після розбіжностей минулого тижня, коли Об'єднані Арабські Емірати не підтримали запропоноване восьмимісячну продовження обмежень на видобуток. В результаті країни не змогли узгодити угоду про збільшення виробництва.

Деякі джерела в ОПЕК+ сказали, що в серпні збільшення видобутку нафти не буде, в той час як інші говорили, що в найближчі дні відбудеться нова зустріч, і вони вважають, що в серпні альянс наростить виробництво.

"За ралі стояли думки про те, що в наступному місяці не буде додаткової нафти від ОПЕК+, а відновлення попиту на паливо викличе подальше ущільнення ринку", - сказав Тецу Еморі з Emori Fund Management Inc.

У той же час він додав, що "ринок, схоже, вірить в угоду ОПЕК+ і в те, що до серпня буде досягнуто якусь угоду, щоб зберегти систему".

06.07.2021

Поделитесь этой новостью: