Moody's може знизити рейтинг Oracle після покупки Cerner за $28,3 мільярда

Міжнародна рейтингова агенція Moody's Investors Service поставила рейтинги американської компанії Oracle Corp. на перегляд із можливістю зниження після новини про покупку Cerner Corp., що спеціалізується на електронних медичних картах, за $28,3 млрд.

Про найбільшу в історії Oracle угоду стало відомо напередодні. Чистий борг компанії становить $50,6 млрд, і їй, напевно, доведеться збільшити заборгованість для фінансування угоди, пише MarketWatch.

Приміщення рейтингів Oracle, що знаходяться на рівні "Baa2", на перегляд "відбиває ймовірність суттєвого погіршення балансу та левереджу компанії після придбання Cerner", йдеться у прес-релізі Moody's. За оцінками агентства, компанія піде мінімум два роки на те, щоб повністю подолати негативні для її рейтингів наслідки угоди.

У той же час аналітик Moody's Радж Джоші зазначив, що злиття з Cerner зміцнить позиції Oracle в ІТ-сегменті ринку медичних послуг, що має гарні довгострокові перспективи зростання. Також аналітик очікує на суттєву синергію, що в майбутньому позитивно позначиться на виручці компанії.

Котирування акцій Oracle впали на 5,2% за підсумками торгів у Нью-Йорку у понеділок. Капіталізація компанії з початку року зросла майже на 42% - до $258 млрд.

21.12.2021

Поделитесь этой новостью: